Beambox

İçinizdeki yaratıcılığı özgür bırakın ve fikirlerinizi hayata geçirin. Beambox, ahşap, deri, akrilik ve karton gibi malzemeleri şekillendirmenize, kesmenize ve desenlemenize olanak tanıyan güçlü bir lazer kesici ve kazıyıcıdır. Beambox tüm beklentilerinizi karşılar hatta ötesine geçer.

Masaüstü boyutunda

Uygun fiyatı ve masaüstü boyutundaki tasarımı, Beambox’ı her ev, okul veya küçük işletme için uygun hale getirir. Boyutu (25 x 80 x 67 cm), rekabetçi fiyatı ve kalitesi ile FLUX ailesinin mükemmel masaüstü boyutlu lazer kesici / kazıma makinesidir.

Güçlü

Profesyonel endüstriyel lazer kesicilerde bulunan özellikler,

  • Kamera hizalaması

Çalışma alanını ve çalışmanızı dizüstü bilgisayarınızda veya telefonunuzda önizlemek için yerleşik HD kamerayı kullanın. Tasarımınızı tam olarak istediğiniz yere yerleştirin ve tam olarak beklediğinizi alın.

  • Otomatik odaklama (ek)

Odak, malzemenin kalınlığına göre ayarlanarak Beambox’ın birden fazla geçişte daha derin kesmesini sağlar.

  • Dahili su soğutma

Kapalı devre su soğutma sistemi, makine boyunca suyu dolaştırarak bileşenleri her zaman uygun sıcaklıkta tutar.

  • Rotary (ek)

Beambox’ın 3D potansiyelini ortaya çıkarın ve cam eşyalar ve şişeler gibi kıvrımlı nesnelerin üzerinde yaratıcılığınızı gösterin. Döner modül çalışmanızı döndürerek size tamamen yeni yaratıcı boyutlar açar.

  • Yüksek çözünürlüklü lazer

Beambox, insan saçı genişliğinden daha küçük bir lazer kullanır ve 0,05 mm derinlik ve 1000 DPI çözünürlük ile desenleme yapar !

  • Hibrit lazer (ek)

Diyot lazer ve CO2 lazer kombinasyonu, kesme hızını ve verimliliğini artırır.

Nasıl Çalışır?

Zahmetsiz baskı deneyimini hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirin

Neler Yapabilirsin ?

Favori malzemeni seç

Kullanıcılar, ahşap, deri, akrilik, kumaş, karton, paslanmaz çelik, anot metal, cam, taş ve çok daha fazlasını içeren çok çeşitli malzemeleri şekillendirebilir, kesebilir ve desenleyebilirler.

Kamera Önizlemesi – Tam Olarak Gördüğünüzü Üretin

Yazdırmadan önce bir anlık görüntü alın. Yerleşik kamera, tasarımınızı herhangi bir malzeme üzerinde önizlemenizi sağlar. Tasarımınızı fareniz veya parmağınızla tam olarak istediğiniz yere yerleştirin.

Tasarım için Desteklenen Yazılımlar

Beam Studio, JPG / PNG / SVG / DXF ile uyumludur. Bu nedenle size en uygun grafik düzenleyiciyi kullanabilirsiniz. Adobe Illustrator, Autocad, Inkscape veya CorelDraw…

Wi-Fi Bağlantısı, Her Zaman, Her Yerde

Beambox, hızlı ayar, dosya aktarımı ve çalışma durumunu takip etmek için en gelişmiş kablosuz teknolojiyi sunar. Nerede olursanız olun, WIFI aracılığıyla Beambox hizmetinizdedir.

Sorunsuz Yazılım ve Uygulama

FLUX’un kendi geliştirdiği yazılım Beam Studio ve iOS / Android uygulaması Beam Go, tek noktadan tasarım deneyimi sağlar. Metinleri ve vektör dosyalarını düzenleyin, bitmap görüntülerini değiştirin, nesneleri hizalayın, yönetin ve çok daha fazlasını yapın.

Ev ve Okul için Güvenli

Beambox tamamen kapalıdır ve bir görev sırasında kapak açılırsa otomatik olarak duraklatılır. Acil bir durum meydana gelirse, makineyi tek bir düğme ile hemen kapatabilirsiniz.

Teknik Özellikler