beamo

Dünya’nın en küçük CO2 lazer kesici ve gravür cihazı

beamo, küçük boyutu ve güçlü lazeri ile kullanıcıların hizmetinde. Daha önce hiç görülmemiş tasarım ve en son teknoloji ile kalite ve işlevsellik en üst düzeydedir. beamo, size seveceğiniz bir şeyi yaratmanız için büyük bir güç sağlamak amacıyla yalnızca endüstriyel sınıf lazer kesicilerde bulduğunuz özellikleri sunar.

Kompakt

Yalnızca dört adet A4 boyutu kağıt kadar alan kaplar. Uygun fiyatı ve kompakt tasarımı, beamo’yu her ev, okul veya küçük işletme için uygun hale getirir. Boyutuyla (17,7 x 61,5 x 44,5 cm), FLUX lazer kesici / gravür makinelerinin en kompakt olanıdır.

Güçlü

Profesyonel endüstriyel lazer kesicilerde bulunan özellikler,

  • Kamera hizalaması

Çalışma alanını ve çalışmanızı dizüstü bilgisayarınızda veya telefonunuzda önizlemek için yerleşik HD kamerayı kullanın. Tasarımınızı tam olarak istediğiniz yere yerleştirin ve tam olarak beklediğinizi alın.

  • Otomatik odaklama (ek)

Odak, malzemenin kalınlığına göre ayarlanarak beamo’nun birden fazla geçişte daha derin kesmesini sağlar.

  • Dahili su soğutma

Kapalı devre su soğutma sistemi, makine boyunca suyu dolaştırarak bileşenleri her zaman uygun sıcaklıkta tutar.

  • Rotary (ek)

beamo’nun 3D potansiyelini ortaya çıkarın ve cam eşyalar ve şişeler gibi kıvrımlı nesnelerin üzerinde yaratıcılığınızı gösterin. Döner modül çalışmanızı döndürerek size tamamen yeni yaratıcı boyutlar açar.

  • Yüksek çözünürlüklü lazer

beamo, insan saçı genişliğinden daha küçük bir lazer kullanır ve 0,05 mm katman derinliği ve 1.000 DPI çözünürlük ile gravür yapar !

Nasıl Çalışır?

Zahmetsiz baskı deneyimini hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirin

Neler Yapabilirsin ?

Favori malzemeni seç

Kullanıcılar, ahşap, deri, akrilik, kumaş, karton, paslanmaz çelik, anot metal, cam, taş ve çok daha fazlasını içeren çok çeşitli malzemeleri şekillendirebilir, kesebilir ve desenleyebilirler.

Kamera Önizlemesi – Tam Olarak Gördüğünüzü Üretin

Yazdırmadan önce bir anlık görüntü alın. Yerleşik kamera, tasarımınızı herhangi bir malzeme üzerinde önizlemenizi sağlar. Tasarımınızı fareniz veya parmağınızla tam olarak istediğiniz yere yerleştirin.

Tasarım için Desteklenen Yazılımlar

Beam Studio, JPG / PNG / SVG / DXF ile uyumludur. Bu nedenle size en uygun grafik düzenleyiciyi kullanabilirsiniz. Adobe Illustrator, Autocad, Inkscape veya CorelDraw…

Wi-Fi Bağlantısı, Her Zaman, Her Yerde

beamo, hızlı ayar, dosya aktarımı ve çalışma durumunu takip etmek için en gelişmiş kablosuz teknolojiyi sunar. Nerede olursanız olun, WIFI aracılığıyla beamo hizmetinizdedir.

Sorunsuz Yazılım ve Uygulama

FLUX’un kendi geliştirdiği yazılım Beam Studio ve iOS / Android uygulaması BeamCam, tek noktadan tasarım deneyimi sağlar. Metinleri ve vektör dosyalarını düzenleyin, bitmap görüntülerini değiştirin, nesneleri hizalayın, yönetin ve çok daha fazlasını yapın.

Ev ve Okul için Güvenli

beamo tamamen kapalıdır ve bir görev sırasında kapak açılırsa otomatik olarak duraklatılır. Acil bir durum meydana gelirse, makineyi tek bir anahtarla hemen kapatabilirsiniz.

Teknik Özellikler